kacas

Jak udělat z videa fotku?

Dobrý de, chtěla bych se zeptat jak udělat z videa fotku :) Vím, že na Iphonu to jde ale v počítači či v mobilním telegonu to jde? Jde na to stáhnout na google play nějaký program?:)

Odpovědi
Rukas

Asi myslíš udělat snímek videa :) . Jde to jak v Movie Makeru, tak ve VLC. O mobilní aplikaci nevím, ale zkus nějaké přehrávače.

alexandra

Asi na to bude určitě nějaký program,ale já to dělám na počítači tak,že si film zastavím,tam kde to chci vyfotit,zmáčknu na klávesnici klávesu PrtSc,pak přejdu do programu malování a dám uložit . Nebo,což je úplně nejlepší Windows7 má v programech v příslušenství výstřižky.Jsou to takové nůžky,které si dám dolů na lištu,a pak cokoli potřebuji vyfotit,tak na ty nůžky kliknu,plocha mi zbledne,a já si ořežu co potřebuji a dám uložit,třeba jako jpeg a je to.