Exo

Jak udělat z bílě růže modrou růži ?

Ahoj chci darovat své přítelkyni modrou růži ale nikde ji nemohu sehnat tak mě napadlo že ji vyrobím ale nevím jak víto někdo ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Do vody do které dáš poupě přidej nějaké barvivo. Mohl by fungovat i inkoust.
Doplňuji:
Chce to použít bílou růži

Další odpovědi
Lamalam

Modré růže se dělají pomocí barviva, mají je skoro v každém květinářství.

arygnoc

dá sa kúpiť priamo v kvetinárstve (možno objednať dopredu).

existujú dva druhy – jedna je „umelá“, teda farbená vyživovacím roztokom, iná je prirodzená (Suntory, Blue Rosa) – ale tú je vcelku problém zohnať a nie je práve lacná (nad 600 kč Blue Rosa).