Avatar uživatele
kikinka2210

Jak udělat vtip o …

Mám zadaných třeba pět slov Pes,tužka,kolo,sprej,la­so

Umíte z těchto slov udělat vtip ??? Nemusí být popořadě,a můžou se skloňovat
Doplňuji:
Právě že mě nic nenapadá, a potřebovala bych pomoct

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, bolak před 4323 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Těžká věc, já tudle skládal vtip na – vopice,kávovar,pre­zident- a už tak sem s tím měl co dělat, ale tohle už je voříšek… těch slov je tam prostě moc.

Jediná možnost je najít si na netu nějkej vtip o zvířatech s provézt substituci. Králík,kočka, medvěd,liška…pokud v tom zvířeti zrovna není ta pointa, tak to všechno může být pes. Pokud to zvíře někam jde nebo běží, tak může jet i na kole, nebo může jet na kole někdo kolem. Stejným postupem dořešíš i ty ostatní věci, ale jestli se tomu bude někdo smát, to ti těžko někdo zaručí :) ale ty chceš vlastně vtip, není podmínkou aby se tomu někdo smál ne? Špatnej vtip, taky vtip…

Jinak když už sme u těch psů, tak já bych kdysi na chatě se psem, kterýho sem hlídal známejm, co měli přijet až za dva dny a ten pes byl takovej strašně snaživej, no a když si pro něj přijeli, tak jim říkám, čoveče, ten váš pes už se mi dobrý dva dny snaží dát pac, ale vždycky když mu s ní zatřesu, strašně kňučí… no a von hned začal nepříčetně řvát, prej: „KURVA COPAK NEVIDÍŠ ŽE MÁ ZLOMENOU NOHU?“

no prostě legrace…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek