kikinka2210

Jak udělat vtip o …

Mám zadaných třeba pět slov Pes,tužka,kolo,sprej,la­so

Umíte z těchto slov udělat vtip ??? Nemusí být popořadě,a můžou se skloňovat
Doplňuji:
Právě že mě nic nenapadá, a potřebovala bych pomoct

Nejlepší odpověď
bolak

Těžká věc, já tudle skládal vtip na – vopice,kávovar,pre­zident- a už tak sem s tím měl co dělat, ale tohle už je voříšek… těch slov je tam prostě moc.

Jediná možnost je najít si na netu nějkej vtip o zvířatech s provézt substituci. Králík,kočka, medvěd,liška…pokud v tom zvířeti zrovna není ta pointa, tak to všechno může být pes. Pokud to zvíře někam jde nebo běží, tak může jet i na kole, nebo může jet na kole někdo kolem. Stejným postupem dořešíš i ty ostatní věci, ale jestli se tomu bude někdo smát, to ti těžko někdo zaručí :) ale ty chceš vlastně vtip, není podmínkou aby se tomu někdo smál ne? Špatnej vtip, taky vtip…

Jinak když už sme u těch psů, tak já bych kdysi na chatě se psem, kterýho sem hlídal známejm, co měli přijet až za dva dny a ten pes byl takovej strašně snaživej, no a když si pro něj přijeli, tak jim říkám, čoveče, ten váš pes už se mi dobrý dva dny snaží dát pac, ale vždycky když mu s ní zatřesu, strašně kňučí… no a von hned začal nepříčetně řvát, prej: „KURVA COPAK NEVIDÍŠ ŽE MÁ ZLOMENOU NOHU?“

no prostě legrace…