DusanOrlik

Jak udělat ve formuláři Formees,při zadání hesla hvězdičky?

Zdravím,víte co myslím?Dělám formulář a tam uživatelé mají vyplnit heslo.Jenomže,nevím jak,zkoušel jsem to najít na té stránce oficiální a zkoušel všechny nástroje,ale stále nevím jak na to.Můžete mi poradit?Přece,když někdo píše heslo tak to bude psáno tečkama či hvězdičkama.Díky moc :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

myslíš v HTML ?

<input type=„password“ name=„heslo“ title=„zadání hesla“ value=„Předvyplněné heslo“>

Další odpovědi
Alesh

Dušane, ty kluku ušatá! 🙂
Je dobré dávat odkazy, ne každý se hned zorientuje co to to Formees je.
Každopádně jsem tam testoval tu demo verzi a u textového pole jsem nenašel žádnou možnost nastavení na typ heslo.
V normálním programování HTML stránek se to dělá tak, že máš objekt input a ten může být různého typu: 1) typ text – pak se to pole chová normálně, píšeš do něj text a ten se zobrazuje. Pokud chceš, aby to bylo skryté (heslo), pak musíš použít 2) typ password. Více viz odkaz.
Jestli ti můžu jako starší člověk poradit, pak se spíš nauč udělat si věci sám a pořádně, než používat nějaké polotovary. Naučit se HTML, následně nějaký jazyk na generování HTML kódů jako je např. PHP, pak to spojit s databází např. MySQL a celé to mít umístěné někde na netu na vlastní doméně není zas taková věda. Něco se naučíš a budeš mít z toho dobrý pocit. A nikdy nevíš, kdy se ti to může v budoucnu hodit. 😉

Zdroj: http://www.jak­psatweb.cz/html/for­mulare.html