Venda18

Jak udělat to, aby se do mě zamiloval?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Vždy po škole jdu hned za bratrem, který prodává v naší prodejně s pečivem. Tu prodejnu máme v jedné větší budově, kde jsou i ostatní obchody. A v jednom z těch obchodů je jeden mladý a hezký prodavač, který občas přijde do naši prodejny a koupí si třeba něco. A chvilku se třeba i bavíme. Jenže je to opravdu chvilku a hlavně proto tam vlastně chodím. A potřebovala bych poradit, jak mám na něj zapůsobit nebo jak zjistím, že je do mě také zamilovaný? Chtěla bych ho nějak získat. Prosím poraďte. Děkuji moc.

Odpovědi
Fyzik

Běž za ním do obchodu, pokecejte dlouho a pozvi ho na rande. Aspoň zjistíš, jak se přitom chudáci kluci cítí. :)

Lenča59

Mno stačilo mi přečíst si název,ale přečetla jsem to celé. Nemůžeš jen tak někomu přikázat aby se do tebe zamiloval. Nebo i nemůžeš nějak udělat aby se do tebe zamiloval. Mno a tak se trochu seznamte, povídej si s ním a doma si ppiš seznam různých témat o čem si můžeš s ním popovídat =) A jestli do konce roku se ti bude pořád líbit a třeba s ním nebudeš chodit, řekni si „žiju jen jednou“ Za pár měsíců se na to zapomene!!" A jestli tě miluje, to nezjistíš dokud to nezkusíš =) se ho zeptat =D
Doplňuji:
malé chybičky! :D : "žiju jen jednou! Za pár měsíců se na to zapomene ←zapomene se na to, že jsi mu řekla co k němu cítíš a on tě odmítl =) doufám že to chápeš =D

dyscac

Proč nejdeš někdy do obchodu ty za ním? Třeba se mu taky líbíš, ale je ostýchavý to řešit před tvým bratrem… Jestli se na tebe dívá a pak se usměje nebo se jen třeba díváte dlouho z očí do očí, mohlo by to něco znamenat :)