huxa

Jak udělat tento účes pro chlapce?

http://images3­.wikia.nocooki­e.net/__cb201­10820053135/na­ruto/es/images/8/80/Y%C­5%ABkimaru.PNG

Resp. dlouhé vlasy s ofinou, která neleze do očí a není potřeba sponka, cop, nic.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Dlouhá ofina poleze do očí vždycky, ona se totiž s každým pohybem pohne taky a dlouhé vlasyzezadu taky. To by ses nesměl pohnout.

Další odpovědi
Kolec3

Nemůžeš koukat na styl z pohádek, tam je to kreslené a tudíž lehké až sci-fi.. :)

Majkl95

To bych tě fakt chtěl pak vidět :D ty krávo :D

Jsemtady

Normalne si nechas narust dlouhe vlasy. V predu si to vystrihnes tu ofinu dle potreb, jen mas opravdickej nos, kterej je vetsi jsk na obrazku, tak to bude vypadat divne. Mno a pak to cele postrikas tuzidlem Tim se ti to zpevni a je to. Pokud bys mel nejake kudrliny, tsk se to da zehlickou na vlasy zarovnat. Musis ale mit dostatek dlouhych silnych vlasu, jinak smula.

Melkor

Gel…

Lenča59

Kolec3 to není pohádka, to je anime -_- a anime není někdy až taková pohádkA..

Jinak to zkus s gelem

honzikd

Předně, k tomuto účesu je nejprve třeba cca půl kila vazelíny a trochu odvahy, která Vám jistě nechybí. Potom, někdo podobně založený – doporučuji rubriku „On hledá Jeho“, tam jistě najdete toho správného kadeřníka.

briketka10

Majkl95,
tvoje odpověď si zaslouží nominaci je perfekt !!☺