DusanOrlik

Jak udělat,stejnou anketu…

Zdravím,už to musím znovu psát.Zde: kissmorava.cz/kis­sparada tam je anketa,kterou bych chtěl vytvořit a dát na můj web.Jenomže nevím jak,a chtěl bych aby byla úpe stejná jako tato kissmorava.cz/kis­sparada .Aby tam byla ukázka té hudby,název…prostě kopii.Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Alesh

A anketu jako takovou udělat umíš? 😉 Pokud ano, pak je to jen o tom, že odněkud musíš tahat data dané písničky (z netu, z db, ze serveru) a pomocí jazyka, v kterém píšeš stránky vygeneruješ něco ve stylu jako mají oni, tedy:

<td class=„c“>
<object type=„application/x-shockwave-flash“ classid=„clsid:D­27CDB6E-AE6D-11cf-96B8–444553540000“ codebase=„http://d­ownload.macro­media.com/pub/shoc­kwave/cabs/flash/swfl­ash.cab#versi­on=9,0,0,0“ data=„/flash/m­usicplayer.swf?son­g_url=%2Fdata%2Fmp3%2F1­400_ben-cristovao_na-zdravi.mp3&au­toload=false“ width=„17“ height=„17“>
<param name=„movie“ value=„/flash/mu­sicplayer.swf?son­g_url=%2Fdata%2Fmp3%2F1­400_ben-cristovao_na-zdravi.mp3&au­toload=true“ />
<param name=„bgcolor“ value=„#000000“ />
<param name=„wmode“ value=„transparent“ />
<embed src=„/flash/m­usicplayer.swf?son­g_url=%2Fdata%2Fmp3%2F1­400_ben-cristovao_na-zdravi.mp3&au­toload=true“ quality=„high“ wmode=„transparent“ width=„17“ height=„17“ type=„application/x-shockwave-flash“ pluginspage=„http://w­ww.macromedia­.com/go/getflashpla­yer“ />
</object>
</td>

Pokud ale neumíš anketu jako takovou, tak začni studovat např. PHP a MySQL. To ti tady nikdo nevysvětlí, to zkrátka nejde, je to příliš obsáhlé. 😉