Kelt

Jak udělat seznam souborfů v adresáři?

Nevíte někdo, jak udělat seznam souborů v adresáři. Konkrétně mi jde o soubor stažených skladeb mp3, ale mělo by to jít na jakýkoli soubor. Něco rychlého, abych nemusel každou položku opisovat a abych mohl každou položku upravovat a porovnávat a tím zjistil, zda nemám některé soubory víckrát. Tím myslím, že nechci používat focení souborů. Tak děkuji předem za rady.

Odpovědi
mosoj

Hledání duplicitních souborů umí každý běžný OS. Taktéž řazení souborů v adresáři je podle abecedy, nebo číselné řady. Přejmenovávat také můžeš.
Takže žádný problém.