Mrs.Styles

Jak udělat screenshoot (ofocení obrazovky) na mobilu ?

Ahoj, prosím vás nevíte jak se dělá na mobilu Samsung Galaxy S5 screenshoot (ofocení obrazovky) ? Předem děkuji za odpoveď :))

Odpovědi
Daniel16

U mobilů s hlavním dolním tlačítkem: naráz zmáčkněte uzamykací a to dolní tlačítko (Samsung, iPhone (iPad)…)
U mobilů bez hlavního dolního tlačítka: naráz zmáčkněte uzamykací a tlačítko foťáku nebo hlasitosti (HTC, Huawei…)
Doplňuji:
Samsung Galaxy S5: dolní tlačítko a postranní uzamykací tlačítko naráz. Alespoň tak bylo u Samsungu Galaxy SIII mini, takže by to mělo fungovat.