Killer

Jak udělat šablonu v Zoneru 15?

Jak mam v Zoneru 15 udělat z černobíle fotky poiuze dvoubarevnou fotku, kterou pak budu moct pouzit jako sablonu? Vim ze tam nekde bylo nastaveni barev a tam se kleplo jen na 2, ale uz to nemuzu najit. Diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkus to přes „Úrovně“ (Shift+L), zaexperimentuj s nastavením konců histogramu.

Další odpovědi
mosoj

Fotka nebude nikdy dvoubarevná jako celek. Vždy to bude buď jedna nebo druhá barva a nebo mix obou barev s výsledným odstínem.
Protože se říkáš, že to chceš vystřihnou tak si myslím že to myslíš jinak. No nic já jsem tě na to upozorňoval, chtěl jsem aby jsi to upřesnil ale dobří lidé to smazali.
To jsem si myslel že Lamalam to zná, ale zdání klame.