Likafina

Jak udelat puncovy dort s 9 kostkama, aby drzel?

Zdravim cukrare a nadsence. Potrebujiu radu, jak udelat puncovy dort aby na rezu, az se rozrizne bylo 9 kostek, aby to vyadalo jak rubikova kostka a zaroven aby se to nerozpylo a drzelo pohromade. Jde to vubec nejak udelat, abych potom mohla bez problemu dort prendat a nerozoadl se mi zespoda? Nebo musim dat celistvy korpus a na to barevne pruhy, ktere proliju puncem? Diky moc za rady a napady 🙂

Odpovědi
elektrikář

Punčový dort se dělá na základní plát piškotového krpusu. Na který se dají v robotu zpracované všechny odkrojky .Případně cukrářské rozdrcené piškloty. pokapaně šťávou z kompotu, a punčem. Pro dospělé může být zakápnut trochou Rumu. na vrch další plát piškotu.. Který polijem polevouu
Doplňuji:
Bílkovou cukrovou polevou s citronovou šťávou nebo i z pár kapkami punčové tresti nebo Rumu.