Elizabet

Jak udělat provaz?

Když říkám provaz myslím ten cvik! A chci se ho naučit ale skoušim to asi měsíc a pořád to není ono.

Odpovědi
vodra

postupně roztahovat nohy nejlépe po koupeli ležmo na zádech,zadkem dotýkajíc se zdi hlavně ne silou,

trenkyvkině

jestli tě k tomu nutí ten tvuj, vyprdni se na něj a nauč se most, to se mu bude líbit víc 🙂

Martisek

musíš se jednoduše protahovat každý den aspoň 2 hodinky se protahovat pak skusit párkrát provaz a i když ti to nepůjde tak prostě další den tto zkusíš znovu taky jsem nevěděla jak na to ještě to neumím úplně ale pokud se pořádně protáhnu tak úplně v plné parádě tak do toho a doufám že ti to vyjde a ty 2 blížny neposlouchej