MiKu

Jak pomocí klávesy PrintScreen udělat snímek aktuálního obrazu na monitoru a odeslat ho mailem?

Na pracovním Dellu mi to jde – funkční klávesa+PrtSc a pak dám prostě vložit a mám to v těle emailu, ale na domácím HP mi tenhle postup nefunguje :( a nevím proč a potřebuju teď nutně něco odeslat :( Děkuju!

Odpovědi
Tw!st

Zkuste udělat print screen, vložit jej do malování, obrázek uložit a dát do emailu obrázek.

quentos

Upřesnění: stisknout klávesu PrtSc, otevřít Malování, stisknout Ctrl+V a výsledek uložit (Ctrl+S).