polak

jak udělat prezentaci

jak udělat prezentaci na PC Powerpoint je placený tak kde je mám dělat.

Nejlepší odpověď
mosoj

Stáhni si Open Ofice.org. Je v tom Impress a je to stejné a kompatibilní s MS Ofice Powerpoint.

Další odpovědi
Retko

PowerPoint je soucasti baliku Office od Microsoftu. Takze pokud mas Word, mel bys mit v pocitaci i Powerpoint. Proste na plose klikni pravym, dej novy a tam najdi Powerpoint. Dal uz to neni tezky, pokud nechces tvorit slozite prezentace, jsem si jisty, ze po par minutach se rozkouknes…