Ondrej01

Jak udělat slaný popcorn z popkornovače?

Zdravím, mám popkornovač za cca 1000 Kč, bohužel neni dělaný na přidání soli, je tam jen díra nahoře na zrna kukuřice, ale nasypat do něj sůl či čokoliv jiného je (logicky) zakázáno. Funguje na principu horkého vzduchu, žádný olej, nic. Když hotový popcorn poté v misce osolím, nechytá se na něj a 95% spadne do misky a nechytne se na popcorn. Zkoušel jsem i lehce pocákat vodou hotový popcorn a poté zasypat slánkou, to už bylo tak 30% soli na popcornu, ale to není ono. Máte nějaký nápad? Existují zrnka kukuřice už i osolené že bych je jen dal do popkornovače? to by možná fungovalo. Díky moc.

Nejlepší odpověď
kodl67

Namíchej si do rozprašovače na kvítka jak chceš slaný roztok a pak je tím za horka oros.Voda se odpaří,zůstane sůl