rujet

Jak udělat polevu, aby se podařila?

Proč se mi nedaří udělat citronovou nebo rumovou, či jinou polevu, i když všechno pečlivě odvážím a postupuji podle návodu?

Nejlepší odpověď
iceT

a co se ti na ní nepovede?citronová nebo rumová je jen cukr a citron nebo rum,všechno je potřeba míchat a míchat až do doby,kdy se cukr rozpustí.čoko­ládovou polevu jedlám tak,že rozpustím čokoládu a smíchám s kysanou smetanou,s výs­ledkem se pak líp pracuje.

Další odpovědi
marci1

A používáte horkou vodu ?

Stingo

Návody jsou někdy špatný, takže když je to moc řidký, přidat do citronový cukr a do čokoládový víc čokolády.

elektrikář

V první řadě je potřeba prosít práškový cukr, bílek, a citronovou šťávu v případě že je produkt hustý přidat po troškách lžíci vody A třít, nebo pomalu šlehat v misce.