Jak udělat párty v trmavaji?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pronajmout si jí.

Další odpovědi
cochee

Jednoduše – urobí sa trma-vrma… ;)

Mirdas

Koupit si ji a nebo po domluvě s provozovatelem MHD.

bolak

Nejdřív potřebuješ sehnat lidi, který to tam pořádně rozhejbou > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bza59AOM-oU

gagaga

cesilko …
mam takove podezreni, ze uz z takove party pisete ! :p

  • iv-

anonym

Jednou se povedlo v Brně, od 01–04. Měli jsme tam švédské stoly, chlast a jen tak jsme jezdili po Brně. Někteří brňácí čučeli. Vlezli do tramvaje a nechápali, nabídli jsme jim švédský stůl i šampáňo, samozřejmě že jízdu měli zdarma. Na řidiče se houklo kam jet, aby mohl brňák vystoupit na své zastávce.

gagaga

:))