[VorteX]

Jak udělat obnovu systému ve windows XP například o 2 dny dozadu třeba z dneška 20.12.2012 na např 18.12.2012

Doplňuji:
Bohužel se mi tam automaticky doplní čas na dnešek a kolik je přesně hodin

Nejlepší odpověď
beer

Vytvořit bod obnovení, pokud ti to počítač umožní:
Start-Nápověda a odborná pomoc-Vrátit změny v počítači…-Vytvořit bod obnovení.

Další odpovědi
www

Vyber tedy nejbližší bod obnovení z nabídky a vyzkoušej. Můžeš to zase vrátit, pokud nebudeš s výsledkem spokojen.
Je i jiná možnost vytváření bodů obnovy (prográmky), ale pro nezkušené může být víc škody než užitku. Nedoporučuji.

Bedy

Pokud uděláte Obnovení systému, tak to jen vrátí nastavení a některé další změny z onoho data. Ale jako že by se na počítači zobrazilo předvčerejší datum a čas, to nejde.

Určitou možností je si udělat obraz disku, který celý obsah disku přepíše tím, co je v tom vytvořeném obrazu, ale stejně – datum se sesynchronizuje s BIOSem a prostě se tam zobrazí 20.12.2012