lenka.seda

Jak udělat nainstalovaný program přístupný pro všechny účty?

Máme v počítači 3 účty.. Já na 1 chci nainstalovat The Sims 3 , bude to přístupné i pro ostatní účty neb to musím na každý účet instalovat zvlášť? … Díky

Odpovědi
anonym

Obecně se programy instalují pro všechny účty, jen některé mají instalaci uzpůsobenu jinak (např. pokud jsou pro jejich spuštění vyžadována administrátorská oprávnění).
Ale hry nehraju – takže přesně – v tomto případě, nevím.

anonym

Při instalaci navrhne zda pro vsechny nebo jen pro tento účet. Zvol pro vsechny. Muze to být v ang, zaškrtni all user.