DandrdaMan01

Jak udělat LEGO film??? Popř.: Znáte nějaká program kde by se dali fotky za sebou a udělalo by se video?

Odpovědi
huxa

Poskládat za sebe umí dá se říct každý program, co se týče filmů či formátování, toto dělám např. v movie makeru (zdarma pro windows). Animované filmy se dělají např. v programu Autodesk Maya, zde také občas tvořím, je to profesionální program, v kterém můžeš udělat cokoliv, pouze je velmi náročný na naučení (jsem naprostý laik, pouze v něm dělám naprosto jednoduché věci, nechci tím říct, že jsem nějaký profesional 🙂 )

anonym

Tak to netuším,jen znám program (photoscape),kde jsou snímky,které běží postupně za sebou,pořád dokola,ale nevím zda to je zrovna to co potřebuješ 🙂.

anonym

Na to tvorba gifû. Gif jsou poskládané fota, obrázky v časovém sledu. Výsledný soubor je animace.