Avatar uživatele
Sůwa

Jak udělat kopie více fotek najednou?

Už jsem položila otázku jak vymazat více fotek najednou:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-smazu-ve-slozce-nekolik-fotek-najednou , ale pořád jsem se nedobrala k důvodu, proč stejným způsobem někdy vymažu, někdy vytvořím kopie. Možná na to přijdu porovnáním odpovědí. Díky moc 🙂

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kuřecí před 3788 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Příjde mi, že tu ještě nikdo neuvedl možnost označení fotek (ať už určených ke smazání, či ke kopírování) pomocí myši…

  • otevřete si složku s fotkami
  • myší si postavíte kurzor vlevo nahoru nad první fotku ve složce s fotkami
  • držíte stisknuté levé tlačítko myši a současně s tím se posunujete myší směrem dolů (je to stejné, jako když např. ve wordu označujete text)
  • všechny fotky, nad kterými takto přejedete, se označí (podbaví) – v celém tom „obdelníku“, který tahem zvětšujete a protahujete dolů
  • pak držení levého tlačítka uvolníte, složky (fotky) zůstávají označené
  • pak stačí stisknout Ctrl+C (pro copy) nebo jeden stisk pravého tlačítka myši na kteroukoli označenou fotkou (ne nikam vedle), kde po rozbalení nabídky vyberete (kliknete) na kopírovat
  • všechny takto označené fotky se nakopírují a vy je pak následně můžete vložit do jiné složky

Otevřete si složku, kam chcete fotky dát, kliknete do ní levým tlačítkem myši a stisknete Ctrl+V (vložit) nebo si na liště složky najdete „Upravit“ a pak vyberete „Vložit“

Jinak tu už snad vše zaznělo.
Stejným způsobem se dá i fotky mazat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek