jarzal

Jak udělat konstrukci podlahy na hydroisolaci pod plovoucí podlahu přízemí bez podsklepení? Kolik to bude asi stát kč?

potřebuji porovnat skladbu konstruke podlahy na hydroisolaci v přízemí RD tak, aby vyhovovala požadavkům „zelené úsporám“.Mám na mysli konsrukce mokrou cestou(nějaké anhydrity,potěry.?) a cestou suchou (ESP ,DTD ?..)

Nejlepší odpověď
mosoj

Osobně bych dal polystyren min. 5– 8 cm a na to betonový potěr.

Další odpovědi
elektrikář

Záleží jak je stávající podlaha vlhká. Pokud jen málo požívají se nátěry pokud víc napenetrovat a navařit ipu vytáhnout až na stěnu. Betonový potěr dobré je položit polystyenem je to k nevíře teplo utíká i do podlahy. Stavební práce musí důkladně vyschnout, jinak se na plovoucí podlaze budou dělat boule. Je potřeba dát mezi zeď a podlahu dilatační dílky. Ta potvora se občas
roztahuje. mezera se překryje ukončovací lištou.