J.Bulíková

Jak udělat koláž ze dvou fotek (před a po) v malování bez stahování jiného programu?

Zkoušela jsem roztáhnout to bílé plátno, vložím jednu fotku a když tam chci přidat druhou, tak se mi ta první přepíše :( momentálně nemůžu stahovat jiný program do pc, tak kdyby někdo věděl.. Díky :)

Nejlepší odpověď
Marsyas

Jako je to možná, prvně si udělej bílé plátno o rozměrech dvou fotek (aby byla jedna strana jednou tak velká) a poté vložte jednu a druhou fotku velde toho. Ale pro něco takového by asi lépe posloužil word či alepsoň wordpad, který v počítači jistě máš. Měl by umět exportovat i do jpg.

Další odpovědi
Lucaso

Musíte napsat, jakou máte verzi malování. Do roku 2007 nebo po roce 2007 (Win XP, Win7 a dál)

J.Bulíková

win XP :)