EliškaG

Jak udělat doma sýrový popcorn?

Doma milujeme popcorn, ale rád bych si ho dělal doma. Běžně si děláme slaný. Koupíme jen tu kukuřici a udělám ho na wok pánvi. Ale ráda bych si udělala také sýrový, který nám chutná. Neporadíte mi jak na něj 🙂 díky

Nejlepší odpověď
beer

Také u kupovaného popcornu se pouze přidává různé aroma. Přidej tedy sýrové a máš to, stačí jen vyzkoušet to nejvhodnější:
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=sý­rový+popcorn&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8#q=s%C3%BDro­v%C3%A9+aroma+k%C4%8D

Další odpovědi
elektrikář

Do témněř hotového popkornu hoď trochu sýra. a lžičku přepuštěného másla.

Jan80

Usmažil bych klasický popcorn. Mezitím bych si najemno nastrohal nějaký tvrdý sýr – parmazán, pecorino,,… a po usmažení bych jej rychle smíchal a proházel s hotovým popcornem.