Avatar uživatele
Ane*

Jak udělat dojem na kluka, který mě odmítl?

Byla jsem s nim na rande. Spala jsem u něho, ale nic nebylo, psal mi jak mě má rád a že mě nechce ztratit a jednou když jsme spolu byly na díze tak jsem za nim přišla a on se mě zeptal jestli už jdu domu já na něho že ne a on :" tak pokračuj v cestě"… takže prostě abych tam s nim nestála aby ho ostatní neviděli. Od tý doby mi nepíše a když už mu napíšu já tak skoro vůbec neodepisuje. Co mam dělat? Vypadalo to tak, že už z toho muže něco být i na přivítní i na loučení mi dal pusu a pak se to takhle semlelo :( poráďtě prosím já ho fakt chciii! ://

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ane, to už jsme tu nedávno měli. „Já chci…!!!“
Pro vztah dvou lidí je chtění (obzvlášť jednostranné) zatraceně málo. Pokud chceš na tohoto kluka udělat skutečný dojem, tak přijmi jeho rozhodnutí. Něčím jsi ho zklamala a nestojí o Tebe, tak se podle toho začni chovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kamionacka09

Pubertaci se takhle nevyzpytatelne chovaji co nadelas.Jeden tyden te ma rad a druhy tyden te pomalu nezna.Chovej se k nemu zdrovna tak a nevnucuj se mu jinak z tebe bude mit akorat srandu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Věk? 12? 11?
Proč chtít někoho, kdo nechce tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já bych se nevnucovala- pokud o tebe bude stát ozve se ti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Nauč se PLAVAT a uplav před klukem 50m pod vodou. Uvidíš jak hned za tebou radostí skočí do bazénu a bude si tě vážit.

umíš plavat ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nelie

Já myslím,že to není poslední kluk kterého jsi potkala,takže bych se tím moc netrápila,jestli se na tebe takhle vykašlal,tak být tebou na něj zapomenu..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

M.: 15–16

před 4203 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek