Jáchym Šerák

Jak udělat blog aby na něj lidi chodili?

Nevím jak zaujmout lidi na blogu? :(

Nejlepší odpověď
lorwynes

Založ si blog tak aby nevypadal jako by ho tvořilo malé dítě, vytvoř ho tak aby hned na první pohled vypadal zajímavě, nedávej tam věci, kterým nerozumíš…

Další odpovědi
FikeCZ

Já použivam www.websurf.cz Jde o to že máš určity počet kreditu ktery si tam vydělavaš tim že se dívaš přibližně na každou stranku co tam kdo da cca 15 sekund pak se automaticky přepne na dalši.Tudiž když máš třeba 5000 kreditu a připišeš to na sve stranky automaticky se daji do katalogu a zobrazí 5000-cim uživatelu ;).však si přečti jak to tam je :) Mne to hodně pomohlo .. :)
Doplňuji:
Ještě bych doporučil třeba Bannery :))

Michal Kole

Včera jsem na podobnou otázku odpovídal 🙂

Když jsem navrhl změnu systému vyhledávání, tak to bylo smazáno ☹

K věci:

Existuje pojem zvaný SEO

  1. Stránka musí být technicky udělaná tak, aby se dobře vyhledávači zaindexovala (titulek, nadpis, doména, …)
  2. Na stránku musí být odkaz z hodně navštěvovaných tématicky podobných stránek

je to dost složité mapiš mi prosím na michal.kolesa@seznam.cz poradím podrobněji