Bessie

Jak udělat animovanou postavu???

Jak se dělá animovaná postava? Podobny styl jako třeba madagaskar.

Odpovědi
Fyzik

Je to velice složité. Základem je detailně rozpracovaný rozpis pohybů (v podstatě snímek po snímku). Potom se už jen do počítače sází křivky a body. To vše se dělá bez textur, tj. že postava je celá jednobarevná. Textury, efekty, filtry, to vše se dělá až potom.

Ale je to velice zjednodušené.

Beer4Real

kup si plastelínu, uplácej si nějakou postavičku, vem do ruky dig. foťák a asi 1000 krát tu postavu v různých polohách vyfoť, pak to spoj a máš vlastní anim film :)
a nebo si kup animační studio třeba Pixar, to bude jednodušší :)