klob1

Jak udělat, aby se dalo tisknout doma na počítači přes internet?

Mám domácí počítač a tam je starší tiskárna. Pak mám notebook,ale ten už nemá LPT1 připojení a nechci kupovat drahou redukci(USB-LPT1), protože mi stejně na ní nechodilo zařízení, které mělo.I přes snahu prodejců a techniků.
Takže oba počítače jsou připojené jednou internetovou přípojkou po kabelu. A myslím,že by to nějak mohlo jít po tom internetu ovládat tu tiskárnu z notebooku, i když je tiskárna na tom domácím?
Tiskárna je stará Cannon BJC-240, ale stále bezvadně funguje a vyhovuje

Odpovědi
Quimby

Co to přesně znamená: jsou připojené jednou internetovou přípojkou po kabelu.
Takže každá má kabel, který vede do routeru? Pokud ano tak zkus dát na notebooku Tento počítač a vlevém sloupci klikni na sít'. Mohla by se tam rovnou tiskárna objevit, pak by jí měli najít i programy jako word a tak.