martin14

Jak udělat …

když mám satelit OpenBox na jedné televizi a mám ho přes kabel připojený i ke druhé televizi, tak jak můžu udělat to že bych to přepínal na obou televizích popřípadě ještě se i díval každý na jiný televizní kanál?

Nejlepší odpověď
www

Neznám tvůj sat. přijímač, ale většinou co je na jedné tv, jede i na druhé.
Mít 2 sat. přijímače, mohou ty 2 tv přijímat rozdílné kanály.

Další odpovědi
Jikra

Takhle to nefunguje.Musíš mít parabolu s Twin LNB konvertorem(ten má dva výstupy)a od něho 2 koaxiály ke 2 sat.přijímačům.

karel4

Tady máš recenzi na tvůj OpenBox. Mít připojené dva tel. současně by neměl být problém. pokud používáš klasický tel. výstup, tak použiješ rozdvojku. Pokud to máš připojený tak, že jedna tel. je přes scart a druhá třeba přes hdmi, tak to nevím. musíš trochu zaexperimentovat. na každé tel. jiný program nepújde pokud to ten satelit nemá jako nějakou speciální funkci. Zkus si přečíst tu recenzi, třeba se dovíš něco víc.

Zdroj: http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/4209/openbox-s1-jednoduchy-ale-ucinny/

Mapel

Jeden přijímač naladí jen jeden program pro dva programy potřebuješ dva přijímače, ale postačuje ti jedna anténa.