LuK4S3k CZ

Jak udělám screenshot ve windowsu.

Jako třeba pracuju na počítači a něco stisknu a vyfotím celou plochu jakým tlačítkem to udělám ?

Nejlepší odpověď
Ondrej01

Tlačítkem Print Screen (Prt Sc) nachází se většinou nad tlačítky Delete, Insert, Page Up apod.. tím se uloží do schránky aktuální obraz a poté jej vložíš do nějakého grafického programu (Malování, Photoshop, Photofiltre) a uložíš..

Další odpovědi
anonym

PrintScreen = vpravo nahoře ( vedle F12) je klávesa PrintScr, tak s ní.

Alesh

PrintScreenem – Prt Sc

Sůwa

Všichni mají pravdu, jen doplním – když potřebuješ udělat jen výřez, je na to super Gadwin Print Screen ( stáhni třeba z www.stahuj.cen­trum.cz ).Je to jednodušší, než pak složitě ořezávat 🙂