milzme

Jak udělám odkaz na WWW stránku?

Prosím o radu, jak při psaní textu udělám odkaz na WWW stránku a nebo E-mail tak, aby se čtenář po kliknutí na tento odkaz dostal na uvedenou WWW stránku a nebo uvedený E-mail?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

ve Wordu je na to myslím zkratka Ctrl+K nebo Ctrl+H (teď si nejsem jist); každopádně většina editorů už to pozná sama, takže když daný odkaz dopíšete a uděláte za ním mezeru, odkaz se udělá sám

Další odpovědi
anonym

zkopírujete odkaz z prohlížeče Ctrl+c a vložíte kam potřebujete CTrl+v a odkaz je hotový,kdekoli,wor­d,e-mail,Skype,ICQ,atd.