Lallča

jak udělám na klávesnici hákový kříž ? potřebuju to do textu v referátu

Nejlepší odpověď
gecco

…„jak udělám na klávesnici hákový kříž“…
😁
Záleží na tvém technickém umu – můžeš si jej na klávesnici nakreslit, vyříznout, vyfrézovat, vypálit…
…„potřebuju to“… – to je taky dobrý – co takhle kouzelné slovíčko? – abrakadabra to nebude…
😛
___
Pokud vím, žádná běžná CP (CodePage) svastiku neobsahuje, takže si vytvoř

  • vlastní CP
  • daný znak a text napiš v editoru, který dovolí vkládání obrázků mezi znaky textu

😉

Další odpovědi
setapouch

Treba popisovacem na CD.
Doplňuji:
Geccova odpověď se mi na mobilu nezobrazila.

arygnoc

U+534D 卍
U+5350 卐

;-Q
Doplňuji:
cez alt:

卍 [alt]+21325
卐 [alt]+21328

anonym

napiš slovy:SVASTIKA
http://druha-svetova.chytrak­.cz/Novy12.html