Jak účinně neutralizovat zápach z nafty?

Polil jsem si ruku při tankování a nechci to tahat do postele. :)

Odpovědi
Kamionak09

Tak nafta ta je uporna,ja si jednou polil kalhoty a prestalo to smrdet az po 5 vyprani.Ale na ruce ja nevim lehnout si treba do vany s nakou vonavou penou,nebo to naopak zkusit sundat technickym benzinem,protoze je nafta mastna a drzi se tim na vsem dlouho.

lubor12

vzdy jsem so umyl obycejnym mydlem a byl klid a presne tak jsem to delal i z kalhot jak se polejes tak hned namocit a namydlit mydlim ale nevim jestli to jde s tekutym?!