lhb

Jak uchovat čerstvost zapečených toastů do druhého dne?

Sesednizkola: treba jsou k tomu fyzicky donuceni

Nejlepší odpověď
anonym

Čerstvost je široký pojem. Můžeš tousty zamrazit, použít vakuový systém,zabalit do alobalu…

Další odpovědi
Dochy

Občas nám nějaký zbyde od večeře. Mé doporučení: S hotovým už nic nedělat. Ty tousty co děláme nejradši jsem bez problémů schopen druhý den sníst za studena (tmavý chléb, máslo, tav. sýr, slanina, plátkový sýr, rajče, cibule). Ano je to výrazně jiné než čerstvý toust, ale nemůžu říct že špatné. Rozhodně bych ho nebalil, pak se zaručeně zapaří a rozblemcá.

Tousty připravené k zapečení bez problémů zabalit a hodit do lednice.

sesednizkola

Nikdy jsem bepochopil, jak nekdo muze jist ty toasty studene nebo i druhy den. Vzdyt je to tak odporne! Toasty musi byt teple aby se syr jeste roztekal:) to je mnamka pak:) jednou jsem byl na navsteve a nabidli mi toasty, s chuti jsem prijal, zakousl se a toast bxl studeny delany pred nekolika hodinama. Mel jsem co delat, abych se nepozvracel a sel ho tajne vyhodit do wc. Vsichni ostatni si mlaskali. Nepochopim.