nikolqa.o

Jak u Win 10 změnit pozadí plochy?

Dobrý den,

vím, jak si změnit pozadí plochy, ale ten jeden obrázek, co je tam pořád, je takový nic moc. Jsem zvyklá z Win 7 na „měnící“ plochu. Proto by mě zajímalo, zda jde nějak nastavit „měnící“ pozadí plochy po určité době, jako tomu bylo u Win 7.

Rozhodně si nechci stahovat žádný program na změnu tapet a riskovat zásah do OS neoficiálním řešením.

Hledala jsem i na Googlu, ale nenašla. Takže buď neumím hledat, nebo to tam není, anebo to nejde. :D

Děkuji.

Tohle umím. To mi změní tapetu pouze na jeden obrázek, ale já si chci jako tomu bylo u Win 7, vybrat třeba 4 obrázky, které se mi na tapetě budou třeba každou minutu střídat.

Po dlouhém pátrání na googlu a prohledávání systému mi ale připadá, že to nejde. :(

Nejlepší odpověď
jáára

pozadí plochy – prezentace. tam si vybereš fotky do rotace.
A nebo Ovládací panely-Vzhled a přizpůsobení-Změnit motiv. jsou tam dva v základu, kde se střídají pozadí

Další odpovědi
dr.luha

1.Postaru: Ovládací panely-Vzhled a přizpůsobení-Změnit motiv
2.Nový postup: Na ploše pravým tlač. – Přizpůsobit.