Georgo2010

Jak u LG Optimus One aktualizovat android na verzi 2.3, příp. zálohovat a rootnout? Máte s tím někdo zkušenosti?

Velice často se zasekává, je pomalý a „ukončené“ aplikace zůstanou spuštěné na pozadí.

Odpovědi
DDarent

6. prosince 2010 byla vypuštěna verze Android 2.3 Gingerbread.
Podpora video formátu WebM pro HTML5 video[11]
Podpora pro Near Field Communication standard, který dnes podporují některé mobilní telefony
Podpora SIP protokolu pro internetovou telefonii
Lepší správa prostředků
Upravená virtuální klávesnice
Zlepšená funkce kopírovat a vložit[12]
Podpora více kamer a nových sensorů
Nové Google Maps 5 s 3D přístupem (Dostupné přes market pro všechny verze androida)
Rozšíření podpory nativního kódu
Verze 2.4 zatím nebyla oficiálně představena, ale měla by přiněst podporu pro využití 2 jádrových procesorů.

Mobil se zasekává protože je Zaneprázdněný procesor příliš daty, nebo je to cgyba mobilu…