setapouch

Jak u Goclever Quantum 4 použít zadní fotoaparát?

Když se dotknu ikony foťáku a koukám na displej, objevím se na něm já. Jsem sice krásný, ale občas chci vyfotit i něco jiného. Android 4.2.2.
Doplňuji:
Jak zapnu OSD? V nastavení foťáku ani systémovém nastavení nic takového nevidím. Po spuštění foťáku mám u horního okraje pruh, kde je Přepnout na úsměv/panorama/HDR a normální. U spodního mám ozubené kolečko (GPS, expozice, barvy, scéna, vyvážení bílé, potlačení blikání, tvář, samospoušť, série, velikost fotografií, mikrofon, režim zvuku, časosběr a kvalita videa), uprostřed asi přepínání kamery a foťáku a vpravo malý rámeček s poslední fotkou či co to tam je.

Odpovědi
ptáč

Přepínač je přímo na displeji aplikace. Jen zapnout zobrazení osd, aby bylo na co kliknout. Je to malá ikonka.

Nechápavé