Dmitrij

Jak tyto komentáře chápete vy?

Jde o komentáře na Novinkách:
1.Nečas stihne vydat desku : Já mám Kocábu náram… náram..,já mám Kocábu náááramnou … (z článku Nečas už nechce Kocába ani vidět)
2.No vidíte, ten ví která bije. (Více pijte a kuřte, ať pomůžete státu, vyzval Rusy ministr)
Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

  1. Obrazné pojmenování, parodie – Refrén z písně Já mám kocábku náramnou – Nečas má Kocába plné zuby, i když Kocáb má určité záměry, ale „plaví“ se jinam …
  2. Vidíte, ten ví, jak to vypadá, co asi pomůže, co mají lidé dělat. Stát získává z cigaret a alkoholu peníze – vysoké daně.

Další odpovědi
verka

Pan Kocáb se měl držet svého řemesla, jak praví české přísloví. Anebo sejít mezi obyčejné lidi a tam pobejt, aby pochopil, že to co vvymýšlel, byly utopistické nesmysly.

A o tom kouření je to známá věc, zeptejte se trafikantů kolik jim a kolik státu připadne z krabičky cigaret.