Ozzy21

Jak trochu odlagovat GTA San Andreas?

Mám ,,GTáčko" na PC a můj počítač nepatří k nejlepším potřebuji poradit jest-li existuje nějáký program na zrychlení hry nebo něják poradit v nastavení..
Jako většina hráčů takových her budu rád když mi hra pojede rychleji.

Odpovědi
Fun1k

Zkus snížit nastavení grafiky.

saboo

Řešil jsem to samy s GTA4, nebo 5? už nevím, každopádně jsem stáhnul detaily a rozlišení na min. Jakš takš se to dalo hrát, ale pak jsem viděl videa jak to hrajou s normalnima detailama a prislo mi, ze hraju jinou hru. Vyprd jsem se na to a pockam na lepsi PC. Pak si hru uziju GTA SA je super. I ted to lidi hraju.