Paranormal

Jak trénovat pozornost a všímat si maličkostí?

Zdravím, koukal sem se na film Sherlock Holms a dost se mi líbí jak si všímá všech maličkostí atd. A chtěl bych se zeptat jak trénovat všímání si maličkostí, udržení pozornosti a pozornost jako takovou. Díky moc :)

Nejlepší odpověď
chachar1922

Udržet pozornost bych se potřebovala naučit taky, zvlášť v autě.

Všímat si věcí, to se jde naučit. Začni chodit několikrát týdně do přírody, do lesa, či do parku a tam si sedni třeba na hodinku a všímej si takových věcí jako, že se hýbne lístek a podobně. Najdi si tam to co sám považuješ za maličkost. Nejlepší je opravdu jít do přírody a naučit se to tam, protože tam se děje nejvíce věcí 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Tohle je oblíbená hra mého mažela. Příklad – přijdeme do hospody, sedneme a on na mě: „Neotáčej se a řekni, mi jako barvu má opasek chlapíka, který sedí za tebou?“ nebo „Kolik žen je v lokále?“ apod. Mě to nebaví, vždycky se otočím a zkazím mu radost.