Pomelo74

Jak trénovat postřeh a rychlé reakce?

tipy,triky,rady… :)

Nejlepší odpověď
IK

Na počátku naučit se zhluboka a klidně dýchat. Je to zdroj síly a předpoklad pro soustředění. Bez soustředěnosti se nedostaneš dál. Rychlé reakce se cvičí nejdřív pomalu. Reakce mohou začít být rychlé když přestanou být řízené vůlí a impulz přebírá mícha. Jsou to naučené automatické reakce. Takže záleží na tom kolik toho natrénuješ.
Reakce může zvýšit adrenalin, ale pokud nevíš co dělat tak ti nepomůže.
Trénovat musíš přímo to, kde chceš mít rychlejší reakce.

Další odpovědi
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#pq=tes­ty+nanic&hl=cs&cp­=3&gs_id=1v&xhr=t&q=hry&­pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1­&oq=hry&aq=0&a­qi=g4&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=f4925e6­8d95e0d1&biw=1067&bih=535

rychlé reakce a postřeh si můžeš trénovat velice dobře, když budeš hrát hry jsou na čas..