Avatar uživatele
T-ess

Jak trénovat hlas, aby byl hezčí?

Přijde mi, že mám hrozně divný a nepříjemný hlas jak při normálním mluvení, tak při smíchu a při zpěvu. Učitelka z HV mi říkala, že ho musím trénovat, aby byl silnější, ale 1. mi neřekla jak :D a 2. mi nepřijde, že je problém zrovna v tom… Má někdo podobný problém? Já vím, že to asi moc nepůjde, ale nějak ten hlas trénovat jde, ne?
Děkuju předem za odpovědi, Tess.
Doplňuji:
Díky za odpověď. On je celkem silný, ale má takový zvláštní tón, jako když mluví František z Kouzelné školky :DDDD…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: T-ess

Zajímavá 0 před 4003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SengSS

Jestli máš jemný hlas buď ráda , aby jsi ho měla silnější hrubší jde trénovat zpěvem něčeho podobného co zpívají hardcore metalisti a nebo chodit alespoň jednou týdně na footbal a být tam za největšího fandu , ale co si pamatuji ještě ze školy do teď se smějem jedné spolužačce co měla hlas jak chlap , sice byla křehká a hubená ale když promluvila néli zařvala a člověk by se nekoukal myslel by si že na něj řve trenér boxu …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Co nejvíce mluvit a zpívat. Dobré je něco jako jódlování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Navštiv foniatra, ten tě vyšetří a poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Hele a to je tvůj pocit, že máš nepříjemnou barvu hlasu, anebo ti to říkají druzí? Člověk sám sebe slyší úplně jinak, než ho slyší ostatní, protože ten zvuk hlasu se nepřenáší dovnitř ucha jen vzduchem, ale taky lebečními kostmi. Nahrej se na nějaký diktafon a pak si to poslechni. Já jsem třeba zjistil, že navenek si zním naprosto nepříjemně a že mám podobný hlas jako můj strýc, což mi „zevnitř“ vůbec nepřipadlo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Souhlasím se všemi, hodně zpívej a řvi a povídej…
Když tak si z toho nic nedělej, já se slyším hezky, ale navenek mám hlas jak Pipi punčochatá :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek