Pokročilý

Jak trénovat - co dělat, aby zvládla co nejvíce kliků? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Musíš na to jít "postupně", každý den přidávat třeba o 2-5 kliků navíc. Nebo obden přidávat, nevím, jak to budeš mít "nalajnované".

terry: Tvé zvyšování dávek jsem si vyložila úplně jinak, než si to myslela ty =D

Další odpovědi:

Zlatý

Postupně zvyšovat dávky.

Pokročilý

Učitelka na TV nám říkala abysme pořád dřepovali a tak potom lépe zvládneme kliky.
Nevím jestli je to pravda ale skus to...

Bronzový

Cvičit v tzv."sériích".To znamená dát si každý den třeba třikrát po deseti klicích,postupně zvyšovat počet opakování v sériích.Až se dostaneš na na padesát opakování v jedné sérii,tak si to udělej trochu těžší - obleč si na sebe vestu se závažím,nebo popros někoho,aby ti tlačil lehce na záda.Další možnost je pak dělat kliky s nohama zvednutýma na vyvýšené podložce,nebo ruce u sebe,lokty rovnoběžně s tělem,kliky na jedné ruce atd..Těch variant je mnoho.Hlavně si nastuduj zásady kulturistického tréninku.Já to dělám tak,že si v práci o přestávce udělám pár kliků,využívám každou příležitost,doma mám takové madla,na kterých se dají dělat hluboké kliky.Ty se dají dělat i na dvou židlích.Madla dostaneš koupit v každé prodejně se sportovními potřebami.Hlavní zásada je tedy trénovat v sériích a opakováních.Pak uděláš na jeden zátah třeba sto kliků.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.