Rico

Jak trávíte volný čas?

Nejlepší odpověď
salsa verde

nemám čas na volný čas. celé dny tvrdě odpočívám a v mezičase sexuju. 😁

Další odpovědi
anonym

já tvrdě sexuju a v mezičase odpočívám

quentos

hraním scrabblu, četbou, poslechem hudby, malováním…

Lebedys

My chováme koně, takže mám pořád o zábavu postaráno :) Samozřejmě se jen neprojíždím, většinu času zabere hlavně péče a krmení. Když už jsem u toho, pokud byste se do toho chtěli pustit, tak si obstarejte kvalitní krmivo. My třeba kupujeme toto: https://www.e­nergys.cz/ :)

Rico

:D dneska máte nějak náladu ohledně sexu jak tak koukám na večerní otázky a odpovědi ;)