Jak trávíte víkend?

?

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Tenhle víkend byl, je a bude docela nabitý. Dneska ráno jsem byla na Chodově v DCCH darovat krevní plasmu. Pak jsme měly spiha s mamkou a jely jsme na výlet na Karlštejn, který byl doplněn o moc mňam oběd ve stejnojmenné vesničce. Po návratu do Prahy jsem vyžehlila prádlo, které mi mizitím krásně uschlo a pak jsme šly na inline brusle. Zítra to, bohužel, tak veselé nebude. Jsem totiž celý den v práci. Tak doufám, že jsem nabídla nějakou inspiraci, jak prožít víkend a zatím se všichni mějte hezky!!!

Další odpovědi
arygnoc

super.

ujde.

Děda Louda

Podle slov pana Wericha: v činorodém ruchu.

anonym

Ja necham kazdeho hadat a myslim , ze to nikdo neuhodne ! 🙂 -iv-

GM

Taky super. V 18.00 jsem přišla z práce, uvařila na zítra oběd, nachystala svačinu, pomazlila kočky a jdu spát, neboť ve 4.30 opět budu vstávat do práce.

pokazdejinak

byla jsem na chalupě, mimo net a sušila seno :)

anonym

Ad iv, podle zpětného časového přehledu přístupů a příspěvků na Odpovědích to vypadá, žes VIP abonentka, s přestávkami jen na jídlo, WC a možná v noci nějaký ten spánek. Možná jsi byla na nákupu, ale že bys stíhala ještě něco jiného?

arygnoc

  • iv- stíhá.