kurec

jak toto udělat ?

jak mistní disk dat do notebooku nebo nějak to propojit ? ja nevím. jak udělat aby se mi na notasu zobrazoval ten mistní dish mam tam moje data a chci to dat do noveho notasu tenhle počitač je už starší

Odpovědi
anonym

Jestli jsem to dobře pochopil, potřebuješ přetáhnout data z jednoho notesu do druhého?

  1. připoj oba do sítě LAN (přes router/switch pomocí wifi nebo kabelů) a jeden z disků nasdílej, na druhém počítači nasdílený připoj a data zkopíruj
  2. propoj počítače přes konektory LAN (RJ45) jedním kabelem (lépe kříženým, cross) a vytvoř síť AdHoc, dál jako v 1
  3. použij flash nebo externí USB disk a data přenes přej něj (postupně)

Supercom

Asi jedine to vse prekopirovat na externi hdd a pak to prekopirovat do nového ntb. Nemuzes prece michat ruzne hdd mezi ruznymi notebooky :) Zalezi taky jestli chces data (fotky, videa, dokumenty) z logicke casti disku nebo instalace z primarni casti disku. A nebo jestli HDD vůbec nemas rozdeleny na C a D. Jestli instalace tak asi ne to musíš vse nainstalovat znova, ale jestli ty data v podobe fotek videi atd. tak jedine přes externak :)

Dochy

doplním mowlu
Z dotazu mám pocit, že máte jeden bezprizorní disk s daty.
Vyměnit to pravděpodobně nemůžete, protože v NTB máte systémový disk s nainstalovaným systémem a daty o která nechcete přijít. Pak ještě můžete použít převodník ATA(SATA)/USB. Harddisk připojíte přes něj do USB portu notebooku a můžete disk připojit jako logickou jednotku a data překopírovat.
V odkazu jeden příklad. Pokud to potřebujete jen jednorázově, zkuste se zeptat po známých zda to někdo nemá.

Zdroj: http://www.czc­.cz/premiumcord-konvertor-usb2-0-ide-sata/62214/produkt