Pokročilý

jak toto udělat ?

jak mistní disk dat do notebooku nebo nějak to propojit ? ja nevím. jak udělat aby se mi na notasu zobrazoval ten mistní dish mam tam moje data a chci to dat do noveho notasu tenhle počitač je už starší

Odpovědi:

Jestli jsem to dobře pochopil, potřebuješ přetáhnout data z jednoho notesu do druhého?
1. připoj oba do sítě LAN (přes router/switch pomocí wifi nebo kabelů) a jeden z disků nasdílej, na druhém počítači nasdílený připoj a data zkopíruj
2. propoj počítače přes konektory LAN (RJ45) jedním kabelem (lépe kříženým, cross) a vytvoř síť AdHoc, dál jako v 1
3. použij flash nebo externí USB disk a data přenes přej něj (postupně)

Pokročilý

Asi jedine to vse prekopirovat na externi hdd a pak to prekopirovat do nového ntb. Nemuzes prece michat ruzne hdd mezi ruznymi notebooky :) Zalezi taky jestli chces data (fotky, videa, dokumenty) z logicke casti disku nebo instalace z primarni casti disku. A nebo jestli HDD vůbec nemas rozdeleny na C a D. Jestli instalace tak asi ne to musíš vse nainstalovat znova, ale jestli ty data v podobe fotek videi atd. tak jedine přes externak :)

Stříbrný

doplním mowlu
Z dotazu mám pocit, že máte jeden bezprizorní disk s daty.
Vyměnit to pravděpodobně nemůžete, protože v NTB máte systémový disk s nainstalovaným systémem a daty o která nechcete přijít. Pak ještě můžete použít převodník ATA(SATA)/USB. Harddisk připojíte přes něj do USB portu notebooku a můžete disk připojit jako logickou jednotku a data překopírovat.
V odkazu jeden příklad. Pokud to potřebujete jen jednorázově, zkuste se zeptat po známých zda to někdo nemá.

Zdroj: http://www.czc.cz/premiumcord- konvertor-usb2-0-ide-sata/6221 4/produkt

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.