Avatar uživatele
anonym

Jak tomu tady mám rozumět?

Když někdo smaže otázku, umazávají se i diskutujícím body, které na té otázce získaly?Již několikrát se mě stalo, že jsem odpověděl na otázku, která byla za půl den smazána a body mě zmizely taky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 4092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano zmizí i udělené body. Zkrátka někdo má v tom mazaní zalíbení.
Doplňuji:
Právě teď mi byl smazána otázka, .. Proč se říká ředitel a né řiditel ?

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Já myslím, že jo. A asi je to logičtější je smazat též, jelikož jsi v podstatě odpovídal na něco „nezákonného“, čili jsi něco jako spolupachatel. 🙂
Doplňuji:
Drape, fakt? A dyť na ní nic závadného nebylo, pokud si dobře vzpomínám. Tomu říkám demence mazatele. 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

ocko plácá, žádný vyrozumění ti nepřijde, to přijde jen tomu kdo otázku položil. Ty, pokud jsi jen odpovídal, tak se o tom většinou ani nedozvíš, nicméně když se náhodou koukneš na svůj bodovej stav, pak refreshuješ stránku a najednou je tam o 10 bodů míň, tak je jasný že někomu otázka zmizela a tys v ní měl odpověď 10× opalcovanou.

A body ti mizej až ve chvíli kdy otázku admin odstraní z databáze, jinak to že otázka zmizí (není viditelná pouhým okem smrtelníka) taky může bejt tím, že ji někdo nahlásil, nicméně pořád je ještě v takový tý pomyslný frontě otázek, připravených k posouzení. Do té doby je ještě šance, že ji admin vrátí zpátky (zviditelní) a tudíž body prozatím zůstávají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chápeš to správně: smazaná otázka nebo odpověď = úbytek bodů, které na tomto příspěvku byly.
Legrační jsou záškodníci, kteří hezky a potutelně mažou „odzadu“. A není jich tu zrovna málo.
Jediným řešením je povznést se nad žabomyšiny a neřešit to. Pitvat to, proč byla otázka smazána, nemá ani ten nejmenší smysl. Pokud je za „mazáním“ admin, přijde Ti vyrozumění v podobě e-mailu. Admin řeší aktuální příspěvky, ty minulé mají na svědomí zcela jiní „aktivní a samozvaní“.
Na většinu mazalských aktivit žádnou informaci nedostaneš. Ani zdůvodnění admina není pokaždé v souladu s pravidly. Občas to má s nespokojenci i admin těžké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

To mi hlava nebere – proč by někdo mazal odzadu? Ono mi není ani úplně jasné, proč někdo dodatečně boduje odzadu, když z toho stejně žádný profit nemá, spíš trochu ostudy 🙂

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

sůwo tak už jí nech bejt, dyť víš že se za to určitě stydí..

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

boláčku, stydět by se tady měl někdo docela jiný, než právě já. Viď? Ať se přizná mazalka, že to dělá právě ona. Je z vašeho okruhu. Ovšem jí to hlava nebere, jak uvedla Sůva. Zřejmě ta její hlava toho nebere ještě víc. Třeba kodex a pravidla. S těmi je jaksi na štíru už dlouhou dobu.

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ani zdůvodnění admina není pokaždé v souladu s pravidly?? A KOHO JINÉHO ZDŮVODNĚNÍ, NEŽ SAMOTNÉHO ADMINA BY MĚLO BÝT V SOULADU S PRAVIDLY, CO JE TO PAK ZA ADMINA, KDYŽ NEZNÁ PRAVIDLA??

před 3967 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Nevím jak jsi na tom ty, ale já žádný okruhy nemám. Myslíš někoho z mý rodiny? Tak já se zeptám, ale běda tobě jestli to nebude pravda.

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek