barnajka

No já teda nevím, možná se pletu, ale na mě ty obrázky působí jako ručně malovaný – tužkou, pastelkama, snad i fixama… Těžko ti někdo dá návod, jak na to – chce to mít krapet toho talentu a trénovat, trénovat, trénovat. Vezmi si nějakou předlohu, kopu čistých papírů, měkkou tužku (č.1), veeelkou gumu…a zkoušej to tak dlouho, dokud nebudeš sám s výsledkem spokojený. Můžeš si koupit nějakou školu kreslení v knižním vydání, nebo začni chodit do výtvarnýho kroužku – pod odborným vedením se úspěchy jistě dostaví :)

Další odpovědi
RomanP

Ten obrázek prostě někdo namaloval ručně. Někdo prostě má talent a umí malovat. Já osobně ve výtvarné výchově moc nevynikal a skončil jsem vždy u snězené předlohy.

Tak tohle snad raději ani nemalovat…