Klarabell

Jak tohle může dopadnout?

Dobrý den, byly jsme s kamarádkami na diskotéce, dvě z nich seděla v boxu a já ještě se dvěma šla tančit. Z ničehonic do mě silně žduchla zezadu cizí holka, otočila jsem se a ona začl ařvát, že do ní narážím při tanci. Žduchnutí jsem ji oplatil a ona se na mě vrhla, začly jsme se šarpat rukama, vjely si do vlasů. Obě jsme se mlátily hlava nehlava, pak mě povalila na zem a kopala do mě a já do ní ze země. V tom jedna z mých kamarádek tu holku ode mě odstrčila a mě rychle zvedla, druhá ji ještě taky odtáhla ode mě a byl konec. Odešly jsme z parketu do boxu za ostatními. Ta holka byla na parketu s jednou kamarádkou, která nedělala nic. Jak mě ostatní viděly, že mi teče z pusy krev a mám ji opuclou, taky že jsem dodřená, tak s eptaly co se stalo a pak se dvě z nich, co u toho nebyly šly zeptat těch holek, co to mělo znamenat. Ta co mě napadla řvala na ceé kolo, že si mě chytí a zabije a že jsem ku…byla prý naprosto v pořádku, jen si držela v ruce chuchvalec vlasů. Další den mi začly vypisovat její kamarádky, že jsem skončila, oko za oko apod. Taky ona sama mi napsala, že je dobitá a že skončila na pohotovosti…chtěla jsem se s ní bavit o tom normálně, jsme dospělé a tohle s enemělo vůbec stát, ale nechtěla nic slyšet. Pár dní byl klid a pak mi začla vzkazovat po otci, že by tak chtěla nějaké vyrovnání, a taky, že měla zlatý řetízek, který jsem ji tam ztrhla…jelikož se tam před tím incidentem nechala fotit a je zřetelně vidět, že nic na krku nemá a taky to, že chtěla peníze mi začlo vrtat hlavou. Nechala jsem si zjistit její zprávu z pohotovosti přes známou a měla jen oděrky a řekla, že jí bolí hlava, tak dostala tabletku a poslali ji domů. V nemocnici nic na policiii nehlásila,a le po měsíci mi došel dopis z policie, že se mám dostavit a podat výpověď…Jsem z toho dost zaskočená, nevím, co se bude dít dál, co vše tam nalhala…nikdy se mi nic takového nestalo, vím, že ji šlo jen o peníze akdyž jsem s ek ničemu neměla, tak se mstí takto.....můžete i prosí poradit, co mě čeká dál po tom výslechu? Jak tohle může skončit? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Co bude následovat po „výslechu“ nevím, ale prostě řekni pravdu. Nebo jednoduše to, jak to vidíš ty. Pokud máš svědky, jak incident probíhal, může být,
že všechno bude tvrzení proti tvrzení a pokud se bude někdo dožadovat nějakého odškodnění, tak musí svoje tvrzení obhájit.

Další odpovědi
autacek

Promiň, ať už to dopadne jakkoli, snad to pro tebe bude pro příště poučení, chovat se raději jako člověk a ne jak zvíře. To co popisuješ je totiž normální pouze v rómské komunitě.

hawranek

To je problém. Ty si můžeš přivést svědky, ale ona si přivede svoje kamarádky určitě taky a ty budou při ní. Prvotní chybou bylo, že si nešla taky na pohotovost- takhle dodělaná jak píšeš. Opravdu nezávislé svědky z diskotéky asi neseženeš. Podle mě se to asi řešilo jako ublížení na zdraví a odcizení. Pokud jsou ale fotky, že ten řetízek opravdu ještě před tím neměla, je to pádný argument. Co se týče ublížení na zdraví, to je horší- ona má zprávu z pohotovosti, ty ne. Argumentuj tím, co jsi teď psala- prostě řekni, jak to bylo. Při nejhorším to skončí smírčím řízením (tohle se k soudu nedostane, nedošlo k vážnému zranění /nic zlomeného a tak/), kdy se vás smírčí soudce bude pokoušet dohnat k domluvě. Pokud byste se nedomluvili, k soudu by to muselo. Je to těžký, záleží na tom, jestli ti policie uvěří, že ona tě dobila hůř. Ostatně, můžeš jí taky obvinit z napadení a pokud bys vyhrála současnou věc, můžeš jí obvinit z pomluvy, poškozování tvé osoby a z psychické újmy, kterou si tím případem utrpěla.

anonym

Soupeřka zřejmě zjistila, že z incidentu může něco „kápnout“, tak dělá peklo. Kamarádky si pozvi a ty, co vás od sebe trhaly, požádej, aby ti řekly, co vlastně viděly. Byla jsi uprostřed toho dění, takže jsi nemusela vše vnímat objektivně. Nic na policii nezamlčuj a pokud si něčím nebudeš jistá, tak to tak policii řekni. Vyšetřovatelé jsou odborníci a pokud budeš vypovídat pravdivě, tak se nemáš čeho obávat. Hlavně u podání vysvětlení nic nepřeháněj a nepřekrucuj. Závěry si udělá policie sama. Neboj se žádný velký trest z toho nehrozí. Pravděpodobně uzavře vaši potyčku přestupková komise. I zde potom vypověz co vše se stalo po pravdě.
Je to velká nepříjemnost, ale snad si dáš příště větší pozor. Každé poučení je k něčemu dobré, akorát tady marně přemýšlím k čemu. Snad proto, abys příště věděla, že prát se nemáš. Často je rozumnějším řešením omluvit se a odejít. A to i v případě, kdy není vina vyloženě na Tvé straně.

anonym

Na policii popiš všechno tak, jako tady, no co by tě dál čekalo, nic 🙂 Do basy tě nedaj, neboj 🙂Maximálně pokuta, si teda myslim. Je tady ta fotka bez řetízku, máš svědky, ale ona taky a proč jsi taky nešla na pohotovost?

arygnoc

aha, takto sa dnes baví.

bolak

taky jsme byli takoví? :)

Funna

nebyli…kvůli takové kravině si rvát navzájem vlasy může jen bezmozek…

led

„talianske bitky“ (podľa popisu) boli aj za našich mladých čias, ale boli prevažne rýchlo zlikvidované… stačil „škaredý pohľad súdruha predsedu“ či príchod „príslušníka VB“ a všetko neprístojné bolo v poriadku, prípadne utieklo oknom.
Podľa popisu bol incident vyprovokovaný.

anonym

Taky si myslím, že byl incident vyvolaný, asi tamta slečna už s tím má velké zkušenosti.