Mell

Jak to zmizí..?

Stáhla jsem si skype a a mám tam i facebook přátelé..A já potřebuju aby zmizeli ale nechci se z facebooku odhlašovat..Jak to zruším abych to tam už nikdy neměla?

Nejlepší odpověď
Hlada

V titulní liště kliknout na tlačítko Facebook > Skrýt Facebook přátelé. Obnovit se dá pomocí Kontakty > Zobrazit Facebook přátelé.
Řešením by bylo také nainstalovat starší verzi Skype, která ještě neměla propojení s Facebookem.

Další odpovědi
elektrikář

Tady pomůže než oba programy zrušit, odinstalovat. Znova si program nainstalovat.
Bude už bez přátel. Mně otravovali s Fac, na tolik že jsem jej úplně zrušil. Na chat používám jiné servry. A SKYPE.